Video Hosting

Video Hosting Hizmeti

 

Video hosting; Kullanıcı video dosyasını sunucu üzerinde barındırır. İzleyici dilediği an internet ortamından video görüntüleyebilir.

Tvhosting.net olarak videolarınızı yüksek kapasiteli sunucularda barındırıyoruz.Video bağlantı süresini düşük tutmak için sas disk ve yüksek bağlantı kapasitesi sunuyoruz.Gelişmiş kontrol paneli ile ayrıntılı video izleme oranı,video indirme engeli sunuyoruz.Ayrıca video dosyarınızı sadece kendi web sitesinde çalışması için alt yapı hizmeti veriyoruz.

 Gelişmiş Kontrol Paneli

Tv Kontrol panelinde size özel istatistik anlık olarak takip edebilirsiniz. Videolarla ilgili tüm bilgileri anlık veya geçmişe dönük grafiksel olarak takip edebilir istatistik exel formatında indirebilirsiniz.İzleyiciler hangi ip adresinden hangi ülkeden bağlandığını anlık olarak takip edebilirsiniz.

 Html5 Mobil Uyumlu Player

Tv yayınınızı her tür ortamda herhangi bir eklenti yüklemeden hem bilgisayar hem mobil cihazlarda responsive destekli kendinize özel olarak oluşturduğunuz html5 destekli playeri kullanabilirsiniz.Player rengi ve boyutunu player üzerinde bulunan logoyu tv playeri oluşturuken ayarlayabilirsiniz. Player üzerinde ekrana yansıt seçeneği ile izleyiciler yayınınızı herhangi bir cihaz veya fiziksel bağlantı kullanmadan televizyonlarına veya ekranlarına kolaylıkla aktarabilirler. Player üzerinde logo, alt yazı ve reklamlarınızıda yayınlayabilirsiniz.

 Alt Yazı ve Reklam Desteği

Video yayınlarınız için alt yazı dosyası yükleyebilirsiniz.Alt yazınız tüm tarayıcılarda ve mobil destekli cihazlarda aktif olarak yayınlanacaktır.İzleyici alt yazıyı player üzerinden anlık olarak kapatabilir veya açabilir.Video yayınlarınızda Google veya farklı reklamlarınızı yayınlayabilirsiniz.Video başlangıcında veya belirleyeceğiniz süre içerinde reklamlarını yayınlayabilirisniz.

 Video İndirme Engeli

Video dosyalarınızın sadece izlenmesini sağlayabilirsiniz. Kullanıcı video dosyanızı indirme engeli koyabilirsiniz. Video dosyarınızın sadece kendi web sitesinizde yayınlanamasını farklı web sitelerde paylaşılmasını engelleyebilirisniz.Ekran kayıt engellemek için izleyen kullanıcının adı veya id numarasını anlık olarak video player ekranına o kullanıcıya özel olarak gösterebilirsiniz.

 Yüksek Kapasiteli Sunucular

Yayınlarınız için yüksek kapasiteli sunucular kullanılmaktadır. Yayınlarınız 7 farklı lokasyonda toplam 47 sunucu ile kesintisiz şekilde yüksek bağlantı kapasiteli sunucular üzerinden sağlanır. Sunucular anlık olarak firmamız tarafından tekip edilir. Herhangi bir sorunda anında 7 gün 24 saat müdahale edilir.

 Teknik Destek

Aldığınız tüm hizmetlerde 7 gün 24 saat telefon ile destek alabilirsiniz.Tv canlı yayın kurulumu konusunda , siteniz için player desteği konusunda tüm sorularınızı anında yanıtlayacak teknik destek ekibimize bir telefon ile ulaşabilirsiniz.

Video Panel 1 Video Panel 2 Video Player 3 Video Player 4

Video Player 5 Video Player 6 Video Player 7 Video Player 8