İp Kamera Canlı Yayın Hosting

Tv Hosting Hizmeti

 

İp kamera canlı yayın hizmetinde yayınlamak istediğiniz bölgenin anlık görüntü ve sesini internet üzerinden bilgisayar ve taşınabilir cihazlardan yayınlayabilirsiniz.Örneğin belediyeler , oteller , düğün salonları , inşaat şantiyeleri gibi yerlerin anlık canlı ve sesli olarak internet üzerinden yayınlanabilir.

Tvhosting.net üzerinden alacağınız ip kamera canlı yayın hizmetinde hiçbir yerde bulamayacağınız özelliklerle ip kamera canlı yayınınızı gerçekleştirebilirsiniz.

 Gelişmiş Kontrol Paneli

İp kamera Kontrol panelinde size özel istatistik anlık olarak takip edebilirsiniz. Yayınınızla ilgili tüm bilgileri anlık veya geçmişe dönük grafiksel olarak takip edebilir istatistik exel formatında indirebilirsiniz.İzleyiciler hangi ip adresinden hangi ülkeden bağlandığını anlık olarak takip edebilirsiniz.Yayın şifrenizi değiştirebilir veya sadece belirli ip üzerinden yayın yapması için ayarlayabilirsiniz.

 Limitsiz Kamera Desteği

İp kamera Kontrol paneli üzerinden limitsiz sayıda kamera ekleyebilirsiniz.Kontrol paneli üzerinden dilediğiniz an kamelarınızı ekleyebilir, düzenleyebilir ve silebilirsiniz.

 Ses Ekleme Desteği

İsteğe bağlı olarak kameranızın ses desteği yoksa belirleyeceğiniz müzik veya reklamlarınızı zamanlanabilir olarak ip kameranıza ekleyebilirsiniz.İp kameranızı izleyen kişiler görüntü haricinde sizin belirlediğiniz ses ile birlikte yayını izleyecektir.Dilerseniz sizin belirleyeceğiniz bir radyo yayını bile kameranıza ses olarak ekleyebilirsiniz.

 Html5 Mobil Uyumlu Player

İp kamera yayınınızı her tür ortamda herhangi bir eklenti yüklemeden hem bilgisayar hem mobil cihazlarda responsive destekli kendinize özel olarak oluşturduğunuz html5 destekli playeri kullanabilirsiniz.Player rengi ve boyutunu player üzerinde bulunan logoyu ip kamera playeri oluşturuken ayarlayabilirsiniz. Player üzerinde ekrana yansıt seçeneği ile izleyiciler yayınınızı herhangi bir cihaz veya fiziksel bağlantı kullanmadan televizyonlarına veya ekranlarına kolaylıkla aktarabilirler.Ayrıca birden çok ip kameralrınızı tek sayfa üzerinde tek bir playerden yayınlayabilirsiniz.

 Alt Yazı ve Logo

Yayınlarınız için alt yazı ve logo destekli playerden faydalanabilirsiniz. Alt yazınızı ip kamera kontrol panelinden anlık olarak yayınlayabilirsiniz.Alt yazılarınızı ileri tarihe veya belirli tarihler arasında otoatik olarak programlayabilirsiniz.Alt yazınızı dilerseniz sitenizde bulunan rss desteği ile tıklanabilir anlık haberlerinizi veya sitede bulunan konularınızı alt yazıda yayınlayabilirsiniz.Reklamlarınızı veya duyurularınızı izleyicilerinize alt yazı desteği ile ulaştırabilirsiniz.

 Sosyal Medya Ortak Yayın

İsteğe bağlı olarak ip kamera kontrol paneliniz üzerinden yayınlarınızı ayı anda facebook , youtube , twitter , periscope , twitch , dailymotion ve webtv üzerinden ortak olarak aynı anda yayınlayabilirsiniz. Sosyal medya ortak yayında yayınınız için farklı logo ekleyebilirsiniz.Ayrıca anlık olarak güncelleyebileceğiniz alt yazı sistemi ile sosyal medya ortak yayınlarınızda alt yazınızı anlık olarak güncelleyebilirsiniz.Sosyal medya ortak yayında izleyici kapasitenizi limitsiz olarak izleyicilere ulaştırabilirsiniz.

 Yüksek Kapasiteli Sunucular

Yayınlarınız için yüksek kapasiteli sunucular kullanılmaktadır. Yayınlarınız 7 farklı lokasyonda toplam 47 sunucu ile kesintisiz şekilde yüksek bağlantı kapasiteli sunucular üzerinden sağlanır. Sunucular anlık olarak firmamız tarafından tekip edilir. Herhangi bir sorunda anında 7 gün 24 saat müdahale edilir.

 Teknik Destek

Aldığınız tüm hizmetlerde 7 gün 24 saat telefon ile destek alabilirsiniz.Tv canlı yayın kurulumu konusunda , siteniz için player desteği konusunda tüm sorularınızı anında yanıtlayacak teknik destek ekibimize bir telefon ile ulaşabilirsiniz.