Radyo Hosting

Tv Hosting Hizmeti

 

Radyo hosting; herkesin internet üzerinden dinleyicilere ses yayınlamasına izin veren bir sistemdir. Temelde kişi kendi radyo istasyonunu kurar fakat radyo dalgaları yerine internet üzerinden ses akışını dinleyicilere iletirsiniz.

Tvhosting.net olarak internet radyo yayınınızı en iyi kalitede sunmanız için yüksek kapasitede ve özellikteki sunucularla alt yapı hizmeti sağlıyoruz. Yüksek yayın kalitesi ve kesintisiz hizmet için radyo hosting hizmetinden faydalanabilirsiniz.

 Gelişmiş Kontrol Paneli

Standart radyo kontrol paneli yerine sizlere çok daha gelişmiş radyo kontrol paneli sunuyoruz. Radyo yayınınıza her tür bağlantı ve işlemleri en ince ayrıntısına kadar inceleme ve yönetme imkanı sunuyoruz. Ayrıntılı dinleyici dağılımı , yayınlanan parça bilgilerini ve çok daha fazla özellikleri yönetip görebileceğiniz gelişmiş radyo kontrol paneli.

 Tam Zamanlanabilir Auto Dj

Canlı yayınınız olmadı zamanda tam zamanlanabilir autodj sayesinde yayınlarınızı farklı gün ve saatlerde belirleyeceğiniz yayın türü ile yayınlayın.Reklam veya jingle dilediğiniz zaman aralıklarında,limitsiz playlist desteği ile dilediğiniz günlerde veya saatlerde belirleyeceğiniz müzik türlerini yayınlayın.Ayrıca Türkçe karakterli parça bilgilerini de albüm kapağı desteği ile dinleyicilerinize sunun.

 Gelişmiş Dj Yönetimi

Canlı yayını alacak kişileri ayrıntı olarak hangi saate yayın alacağını belirleyebilirsiniz. Ayrıntılı olarak her bir yayıncınıza farklı şifre belirleyebilir, kontrol panelinizde yapacağı işlemleri programlayabilirsiniz.

 Html5 Mobil Uyumlu Radyo Player

Gelişmiş radyo player desteği ile tüm tarayıcılardan ve mobil cihazlarda herhangi bir eklenti olmadan hem mp3 hem aac destekli yayınlarınızı dinleyicilerinize ulaştırabilirsiniz.Radyo yayınınız için otomatik olarak kendinize özel radyo player oluşturabilirsiniz.Radyo playerin yayında olan parça bilgsinin albüm kapak resmi ve sayfa geçişlerinde kesintisiz olması dinleyicilerize daha kolay yayınınızı ulaştırmanıza yardımcı olacaktır. 

 Yüksek Kapasiteli Sunucular

Yayınlarınız için yüksek kapasiteli sunucular kullanılmaktadır. Yayınlarınız 7 farklı lokasyonda toplam 47 sunucu ile kesintisiz şekilde yüksek bağlantı kapasiteli sunucular üzerinden sağlanır. Sunucular anlık olarak firmamız tarafından tekip edilir. Herhangi bir sorunda anında 7 gün 24 saat müdahale edilir.

 Teknik Destek

Aldığınız tüm hizmetlerde 7 gün 24 saat telefon ile destek alabilirsiniz.Radyo yayın kurulumu konusunda , siteniz için player desteği konusunda tüm sorularınızı anında yanıtlayacak teknik destek ekibimize bir telefon ile ulaşabilirsiniz.

Radyo Dinleyici Dağılımı Radyo Dj Yönetimi Radyo Müzik Yönetimi Radyo Kodlar Radyo Playlist Yönetimi

Radyo Playlist Oluşturma Radyo Panel Ayrıntılar Radyo Panel Ayrıntılar Radyo Panel Ayrıntılar Radyo Panel Ayrıntılar